Бронко Делікатто

Німецький сорт. Прямо стоячий з великими колючками. Середнього строку дозрівання. Вирощую його з 2005 року, на мою думку, це один із найкращих сортів ожини. Ягоди чорні, блискучі, великі, найбільша ягода вирощена мною сягала 28 грам. Смак солодко-кислий, багатий, сильний ожиновий аромат. Красивий товарний вигляд, високий попит на ринку. Пагони стійкі до грибкових захворювань, ягода теж, навіть у сезон затяжних дощів ніколи не підгнивала. Єдиний недолік колючки. Але зборові ягід це не заважає, а при пригинанні на зиму, користуюсь рукавицями.

Морозостійкість на рівні -22 градусів – перевірено.


На фото урожай 2015 року. Цікава сортова ознака – ягоди при наливанні під вагою ламають плодову гілочку, але це не впливає на дозрівання. Ще один факт – коли ягода вже чорна, смачна і якщо її ще не зривати ще днів 5-6, вона збільшується в два і більше рази.

3 коментарі to “Бронко Делікатто”

 1. Андрій коментує:

  В минулому році замовляв у вас Кіову Логанбері Тупі і Бронкобелікато, все крім Бронкоделікато прижилося, але всежтаки Кронкоделікато хотілось мати в своєму саду!!! Принагоді зніміть пару відеороликі про догляд за ожиною весною і літом!

 2. Володимир коментує:

  Да, шановний В`ячеслав Станіславович, Ви продовжуєти дивувати своїми досягненнями. Такого результату хотілось би побажати всім ожиноводам, але впевнений, що успіх може прийти тільки завдячуючи великому особистому досвіду, здобутим знанням, любові до праці та до садівничої справи. Все це присутнє у Вас, і Ви дісно Майстер з великої букви. Дякую Вам за Ваші результати, що надихають та спонукають нас – аматорів до дії. Як кажуть російською: “есть к чему стремиться!”

  • В'ячеслав Францішко В'ячеслав Францішко коментує:

   Дякую, пане Володимир! А такі коментарі надихають і спонукають мене ще більше ділитись своїм досвідом та знаннями. Дякую!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>