Black Jewel (Черный Жемчуг, Чорна Перлина)

Black Jewel (Блек Джевел) – чорна малина садова. Сорт Black Jewel виведений в штаті Нью-Йорк шляхом відбору з гібридного потомства [(Bristol x Dundee) x Dundee] Сорт середнього терміну дозрівання. Кущі мають високу енергією росту, прямо-стоячі стебла, зимостійкі і дуже продуктивні. Ягоди сорту чорні з сизим нальотом, округлі, до 2,5 гр, гарного смаку та якості, соковиті, солодкі з ожинним присмаком і ароматом. Вони тверді, транспортабельні. Малина хороша в свіжому вигляді і для переробки.
Вітамін К і бензойна кислота, що містяться у чорній малині, мають абсолютно виняткову антимікробну, антибактеріальну та протигрибкову дію, блокують розмноження шкідливих мікроорганізмів.
В цьому сезоні пройшла випробовування на ринку на відмінно.

7 коментарів to “Black Jewel (Черный Жемчуг, Чорна Перлина)”

 1. Дмитро коментує:

  Доброго здоров”ячка. В павутинні пишуть різне, але цікавить Ваша думка: порівняйте Чорну Перлину і Кумберленд. Дякую, думаю, всім буде цікаво.

  • В'ячеслав Францішко В'ячеслав Францішко коментує:

   Доброго здоров’ячка і Вам! Є відмінності в відтінку кори пагонів, але головні відмінності є. Ягода більша за розміром, більше має соку – тобто не така “суха”, ну і звичайно краща врожайність. Кумберленд у моєму саду прописався з 1986 року. То ж маю з чим порівняти.

 2. анастасия коментує:

  Вдячна за відповідь.
  Цікавить вік сажанців чорної перлини.
  І повертаюсь до сажанців мигдалю.
  Цікавить назва сорту та чи буде він рости та повноцінно плодоносити на західній Україні?

 3. анастасия коментує:

  Вдячна за відповідь.
  А який вік сажанців чорної перлини?
  І повертаюсь до сажанців мигдалю.
  Назва сорту та чи може він рости та повноцінно плодоносити на західній Україні?

 4. анастасия коментує:

  Доброго дня.
  Як замовити і яка ціна?
  Чи можна її садити у затінку де завжди вогко? Зараз на цьому місці успішно росте грецький горіх (буде зрізатися). вишня та яблуня ( практично не родять) хоча не старі. Швидше всього як і горіх якісь дички. Доречі неподалік посадила минулої весни ожину Торн Фрі . Вона практично до весни ЗОВСІМ не росла. Тай зараз пішла в ріст дужжже скромно. Видно не її місце. Буду пересаджувати.
  Бачила Ваш матеріал по мигдалю. Написала. НИ ОТВЕТА, НИ ПРИВЕТА.

  • В'ячеслав Францішко В'ячеслав Францішко коментує:

   Доброго дня!Вибачте було не дзвінків та пошти. Мене тут “трішки” підтоплювало – було не до того.
   Саджанці Чорної перлини у мене по 100 гр. Під грецьким горіхом та також біля нього практично нічого рости не буде. Коріння горіха виробляє речовину Юглон, яка знищує все в зоні кореневої системи. Після того як зріжете горіха на тому місці можна буде щось висаджувати лише через три роки. Якщо садити раніше, або зараз – просто викинуті гроші та марна праця.

 5. володимир коментує:

  Вячеслав доброго дня перш за все хочу подякувати за сажанцІ чорноЇ перлини якІ я вже посадив, крІм цього хочу заказати сажанець ягоди ГОДЖІ такий що в наших умовах Хмельниччини достигае,моя фамІлІя АндрІевський Володимир м, НетІшин тел0957119570, ДЯКУЮ,

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>