Зимовий сорт німецької селекції, зимостійкий, стійкий до хвороб. Дерево сильноросле, вступає в плодоношення на 3-4 рік. Плоди вагою 180-250 грам, конічно-ребристі, темно-малинового кольору. М’якоть світло-кремова, щільна, соковита, кисло-солодкого смаку. Плоди зберігаються до червня. Це сорт з червоними плодами, який не містить в собі алергенів.
Менi дуже сподобалися вашi коментарi до Алмаатинського апорту.вiдчуваеться практика,та досвiд в роботi.дуже приемно читати такi строки,в яких закладена багаторiчна робота.А ..дурень не ви,а той хто заздрить успiхам ,та той у кого руки не з того мiсця ростуть.Успiхiв вам в нашiй не легкiй справi.удачних прививок i хай радуе око результат роботи-це головна винагорода для садовода!
Чому володарi садових сайтiв не описують сорти тих культур,що вирощують своiми словами,а зкатують один в одного зарузумiлi описи Госреестру.Невже за роки працi в саду нема додати щось iз власного досвiду?
Це саме цікаве питання. Коли відкриваєш та заповнюєш сайт не завжди є потрібні фото під руками, теж саме й з описами. А коли уже вистачає інформації та досвіду – розумієш що це непотрібно міняти. З власного досвіду, чим більше описуєш та детально характеризуєш той чи інший сорт, тим більше грязюки виллють на тебе різні теоретики. Потрібно брати приклад з іноземних сайтів – одне фото на усіх в поганій якості (за хорошу якість платити більше), описи дуже короткі, інформації майже немає. А саме основне – претензій теж не має бути, бо вони у рекламі нічого не обіцяли, крім назви сорту. Тож володарі садових сайтів, які мудріші, зробили свої сайти на зразок іноземних, а до таких дурнів як я, усе приходить згодом. У мене в одному коментарі написали що вже набридло споглядати на мої “фантастичні” результати та порадили не красти у людей часу. Подумав, згідний. А ще більше краду свій час. Краще за вудку і на рибалку. Не важливо яке буде фото Глостера та опис, головне щоби саджанці сорту відповідли дійсності.