Ангеліно

Сорт гібридної аличі США, випущений в 1995 році Angelino відомий також під назвою Suplumsix. Дерево сильно росле, середньої густини. Зимостійкість і посухостійкість середні. Сорт самобесплідний. Кращі запилювачі – сорти аличі та сливи, квітучі одночасно з сортом. Терміни цвітіння середні. У плодоношення вступає на 4-5-й рік. Урожайність висока – до 60-70 кг з дерева. Плоди великі (60-70 г), широко овальної форми. Шкірочка темно-фіолетова з густим нальотом. М’якоть світло-жовта, дуже щільна, хрустка, з кислуватим, досить гарним смаком. Смак поліпшується в процесі зберігання. Кісточка маленька, при повному дозріванні плоду добре відділяється від м’якоті. Ангеліно – гібрид, що відноситься до піздньоспілих – друга, третя декада вересня.

Сорт віднесений до так званих комерційним сортів, так як є великоплідним, має досить пізні терміни дозрівання і знімання, високу транспортабельність. У холодильнику зберігається до квітня місяця, не втрачаючи зовнішнього вигляду і смакових якостей.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>