Зірковий блиск

Безвуса ремонтантна суниця – це ягода, без якої я не уявляю свого саду. Рослина невибаглива, росте на будь яких ґрунтах. Стійка до хвороб, витримує напівзатінок.

Добре переносить і посуху, і перезволоження. Основна перевага – вся енергія рослини іде на закладку квітконосів, а не на розмноження вусами. В моєму саду ця суничка росте скрізь, як ущільнювальна культура. Радує своїми ягідками з кінця травня до морозів.

Смаком і ароматом не поступається лісовій суниці, а розміром в декілька раз її випереджає. Середня вага ягідки 3 грами, за сезон на кущі  може бути до ста ягід і більше.

Пік урожайності – другий і третій роки після посадки. Розмножується за допомогою поділу кущів і насінням. Кущі ділять в вересні на третій рік після посадки. До морозів вони встигають гарно прижитися, в наступному році знову радують дружнім плодоношенням. Якщо розмножувати насінням – ягоди треба брати найперші, тоді сіянці будуть максимально подібні до сорту. Пізніше при цвітінні суниця може перезапилюватись з іншими сортами.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>