Геракл

Сорт малини Геракл має безліч переваг: за ним легко доглядати, він має хорошу стійкість до захворювань і впливу шкідників, добре переносить негативні зимові температури, має кращу стійкість до засухи від багатьох нових ремонтантних сортів, має відмінний урожай. Плоди цього сорту відрізняються високою якістю, їх можна вживати у свіжому вигляді тривалий період. Це пов’язано з особливостями даної культури плодоносити до заморозків. Цікава деталь, до перших заморозків, кущ повністю віддає врожай. Зона плодоношення куща – 60% пагона. Малина має рубінові плоди, які не уражуються хробаками, мають кисло-солодкий смак. Ягоди щільні, тому їх можна транспортувати на великі відстані. Маса ягід коливається від 6 до 10 грамів. Плоди використовують у свіжому вигляді, а також для переробки.
Геракл відносять до ремонтантних сортам, він має кущі середньої висоти з незначною розлогістю, підв’язки до шпалери не вимагає. На сьогоднішній день, це дуже актуально. При закладанні малинника на великих площах. Це вагома економія на шпалерних матеріалах та праці людей, яку треба виконувати щорічно на підв’язці пагонів. Пагонів у кущі небагато, вони мають коричневий колір, сильно покриті гострими шипами. Однорічні пагони мають вишневий колір, покриті восковим нальотом. Ягоди великі у формі усіченого конуса. За результатами оцінки експертів щодо смаку плодів цей сорт набрав 4 бали з максимальних 5-ти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>