Голден Делішес

Досить широку популярність в садах Європи за останні кілька десятиліть набула яблуня Голден Делішес, яка приваблива не тільки своїм гарним зовнішнім виглядом плодів, але і їх смаковими якостями.

Найчастіше плоди цієї яблуні представлені жовтуватим кольором із зеленуватими вкрапленнями або світло-коричневими чечевичками, смак яблук відрізняється більш солодким присмаком, ніж кислим, хоча цей сорт яблук відносять до кислувато-солодким. Плоди цього сорту яблук дуже добре зберігаються в зимовий час і при правильному зберіганні зберігають свої смакові якості до квітня. Зберігають яблука при низькій вологості, але навіть такі умовах зберігають соковитість плодів.

За зовнішнім виглядом дерево яблуні Голден Делішес низькоросле і досягає висоти не більше 3 метрів. Вже через 2-3 роки з молодого деревця можна збирати перші плоди. При цьому вже на молоденьких рослинах на торішніх приростах гілок утворюються цілі гірлянди плодів – по 3-4 яблука. У віці 6-7 років яблуня Голден Делішес може радувати своїх господарів до 20 кг стиглих і соковитих плодів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>