Окраса для саду – насолода для душі!

Райські яблуні, неначе в казці, милують око з ранньої весни до пізньої осені. Дерева, повз які неможливо пройти, не помилувавшись ними. Дерева, які вражають весною вибухом цвітіння від білого до темно-вишневого кольору квітів, а осінню усе гілля завішане китицями та гірляндами невеличких незабутніх яблучок. Дерева різноманітні за формою (колоноподібні, кулясті, плакучі), за кольором листя (від світло-зеленого до темно-червоного), забарвленням кори (від золотисто-солом’яного до темно-вишневого), цвіту (мініатюрні, великі, махрові, прості, з величезною гамою кольорів та відтінків), а також розмірами, формами та забарвленням плодів (від горохоподібних до загалом прийнятних розмірів). Завдяки селекції райські яблуні можуть конкурувати не тільки з японськими сакурами за красою, але й можуть посперечатися з кращими сортами яблунь за смаком. А щодо догляду за деревами, вони взагалі поза конкуренцією. Невибагливі у вирощуванні, стійкі до хвороб і шкідників та морозів. Догляд зводиться до того, щоб узяти у руки секатор і надати дереву бажану форму. А Королівське варення із райських яблучок дасть фору багатьом ягідним, і за виглядом, і за смаком.
Вирощую багато сортів райських яблунь. Це окремий сад у саду. Тут завжди своя аура, настрій.

3 коментарі to “Окраса для саду – насолода для душі!”

 1. Михайло коментує:

  Доброго дня, шановний В’ячеслав Францішко! Ваші саджанці дивовижні, як у казці! Мене цікавить райська або декоративна яблуня, яка росте невисокою і гарною, а також клоновидні сливи і шовковиця, яка росте невисока. З радістю замовив би у Вас. Щиро дякую Вам!

 2. Тетяна коментує:

  Дуже подобаються райські яблучка.Цікавить саджанець плакучої яблуні.Я не досвідчений садовод. Місце для такої рослини відвела у не дуже сонячному місці.Буде рости? Повідомте як замовити та скільки буде коштувати така краса? Чи може порадите сорт,який буде рости на не дуже сонячному місці?

  • В'ячеслав Францішко В'ячеслав Францішко коментує:

   Доброго дня! Сорти райських яблунь не вибагливі, будуть рости скрізь. У затінку цвітіння буде не таке пишне. Замовити можна буде осінню. З повагою, В’ячеслав.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>